Kontakt oss.

Elverum Caravansenter - Din fritidsforhandler på Elverum

Vi tilbyr nye og brukte bobiler og campingvogner fra KABE, Adria, Solifer og Sun Living. Stor og velassortert tilbehørsbutikk med Max Fritids sortiment. Velkommen til oss!

Telefon: 912 37 000
Adresse: Svartbekkveien 5, 2411 Elverum
Epost: post@elverumcaravan.no
Org. nr: 979 943 911 MVA

Kontakt oss.
Morten Bekkevoll

Morten Bekkevoll

Daglig leder
912 37 000
morten@elverumcaravan.no

Bernt Erik Engebretsen

Bernt Erik Engebretsen

Salgssjef
912 37 000
bernt@elverumcaravan.no

Olav Hanstad

Olav Hanstad

Butikkleder/salg
912 37 000
olav@elverumcaravan.no

Ingvill Vesthus

Ingvill Vesthus

Butikk
912 37 000
ingvill@elverumcaravan.no

Odd Berntsen

Odd Berntsen

Verkstedleder
912 37 000
odd@elverumcaravan.no

Hanne Mette Gunnarsrud

Hanne Mette Gunnarsrud

Administrasjon/økonomi/bobilutleie
912 37 000
hanne.mette@elverumcaravan.no

Amir

Amir

Verksted
912 37 000
amir@elverumcaravan.no

Karsten

Karsten

Verksted
912 37 000
karsten@elverumcaravan.no

Tore Solberg

Tore Solberg

Verksted
912 37 000
tore@elverumcaravan.no

Elverum Caravansenter på
sosiale medier

For siste nytt fra oss, følg Elverum Caravansenter på sosiale medier!

Bla i eller
last ned katalog

Katalogene direkte fra KABE.